הכנס השנתי של ISACA ישראל 2018 banner
האירוע יתקיים בתאריך
רביעי, 19 בדצמבר 2018
שעת התחלת האירוע:
08:00 - 17:00
מקום האירוע:
וואהל סנטר, מקס ואנה ווב, רמת גן, 5211501
הוספת זימון ליומן

הכנס השנתי של ISACA ישראל 2018

?TECHNOLOGY 4.0 R U READY

בימים אלו אנו נמצאים בעיצומה של מהפכה טכנולוגית חדשה. מהפכה 4.0. מהפכה זו משלבת שימוש של טכנולוגיות ויישומים ומעקפים על פערים טכנולוגיים מול הקיים מהירה מכל מהפכה קודמת ולמעשה מחליפה טכנולוגיות ואנשים מחד אך גם יוצרת יש מאין מאידך . מדובר בהרבה יותר מתשתיות או כלי עבודה  אלא בשינוי פרדיגמות אירגוניות ובניית תהליכי מחשבה ממוכנים. בכנס השנתי נבחן מספר טכנולוגיות שקונות להן שביתה יותר ויותר בארגונים קיימים ומשנות את האופן שהארגון פעל בו מאז ועד היום.

הכנס יציג את הטכנולוגיות, מה הן משנות ויישומים של טכנולוגיות אלו הקיימים כבר כיום ואשר המנהל, הטכנולוג, מנהל הסיכונים או המבקר ראוי שיערך אליהן, איש איש מזווית הסתכלותו (ככלי לשיפור ארגוני, כיכולת, כסיכון או סיכוי בהתאמה)

בכנס זה אנו נרחיב בין היתר באמצעות מושבי עומק על הטכנולוגיות הבאות:

  • RPA- Robot Process Automation- רובוטים שמחליפים בני אדם. שינוי תפיסת הניהול הארגונית, מניהול תשומות לניהול תפוקות וכיצד מנהלים מחלקה של רובוטים. האם אנו עתידים לראות Chief Robots Officer ?
  • הבלוקציין כאן והוא לא מתכוון לעזוב. לאחר בועת הקריפטו בשלהי 2017 המושב יעסוק בשימושים היישומיים של הטכנולוגיה, טוקניזציה של שרותים ונכסים . מה הרגולציה, וכיצד ניתן לבקר ולפקח על נכסים אלו?
  • במושב של  Beyond Analytics אנו נעסוק בשילוב טכנולוגיות חיזוי ואינטיליגנציה מלאכותית בכלי קבלת החלטות, מה המשמעות של כלים אלו על תהליכי קבלת ההחלטות , כיצד ניתן לגדר את הסיכונים שבכלים אלו וכיצד ניתן לרתום אותם לשירות המבקר.
  • IOT, בעולם המקושר של היום  עשרות מיליוני חיישנים בסביבתנו הקרובה יכולים לנטר כמעט כל דבר. כיצד ארגונים יכולים לרתום אותם לשימושם העסקי, מה הסיכונים הרגולטוריים והאם ניתן לייצר תרמיות באמצעות חיישנים אלו.

הכנס יעסוק בין היתר בסוגיות טכנולוגיות, עתידנות, סוגיות אתיות וסוגיות של סיכוני הטכנולוגיה וישולבו בו מומחים מן האקדמיה,  ארגונים בינלאומיים ומומחים מן התעשיה.

הרשמה

ההרשמה לאירוע זה הסתיימה. נתראה באירועים הבאים!

מפת הגעה

לפניך מפת גוגל עם מיקום האירוע. לחץ כאן כדי לדלג מעל המפה
Open Accessibilty Menu